כשפגשתי את גבר חלומותיי  

Byadmin

כשפגשתי את גבר חלומותיי  

כשפגשתי את גבר חלומותיי

הייתי מחכה לו למטה, כל יום באותה השעה, הוא לא ידע מה אני עושה שם למטה, הוא היה עובר שם, גבוה, חתיך הורס, רציתי איתו קטע אבל לא ידעתי אם הוא בכלל פנוי לרגש. אחר  כך מישהי אמרה לי שהוא נער לווי, כן, הוא כמו נערות ליווי שמתפרנסות ממה שהן אוהבות באמת אז העזתי להתקשר למשרדים בהם הוא עבד.

הוא היה מושלם, ביקשתי שייקבעו לי אתו פגישה אצלי בבית. הוא הגיע, הלב שלי דפק, הלם בחוזקה, וואו ההתרגשות הייתה בשיאה הרגשתי כמו נערות ליווי .

הוא נכנס אמר נעים מאוד ורק הנהנתי בראש כשהוא ניגש, לקח את היד שלי ונישק אותה בעדינות, מוביל אותי לחדר, פותח את בקבוק השמפניה שהכנתי מבעוד מועד. אנחנו לוגמים, מדברים, מכירים קצת אחד את השנייה וצוחקים.

הוא מחייך אליי, מנשק אותי בלהט, לא שואל יותר מדי, היד שלו חודרת אל החזייה שלי, חופנת את השד שלי, השד מזדקר, אני רוצה שהוא יהיה בתוכי, אין לי דרך אחרת לבקש את זה לפני שהוא כבר מניח אותי על השולחן במטבח, מפסק את החצאית, מסיר את התחתונים ומתחיל לרדת לי, ללקק אותי ואני מתענגת מכל רגע ורגע, הוא עושה עבורי הכול, מוריד את המכנסיים, מוציא את האיבר המושלם שלו וחודר אליי בלי לשאול יותר מדי, אוחז בי, מחבק, הודף אותי לקיר, מזיין אותי בפראות.

החלום שלי מתגשם, אני מרגישה כל חלק וחלק בו, הזין שלו נעוץ חזק בתוכי, הוא מושיב אותי עליו ואני מרגישה איך אני עולה ויורדת, עוד רגע רוצה לגמור, אבל עוצרת את זה, לא רוצה שזה ייגמר לעולם.

הוא ממשיך לנשק אותי, מסובב אותי עם גבי אל הקיר, הוא מפסק את הרגליים, משחק עם הפות שלי, דוחף את האצבעות ובו זמנית מזיין אותי חזק מאחור, מרגישה אותו ואז הוא צועק , אנחנו גומרים יחד, אני מרגישה את הזרע שלו בתוכי.

הוא נשכב איתי על הרצפה במטבח ואני עדיין מנסה לעכל את מה שקרה כאן רגע לפני, חלום שהתגשם.

About the author

admin administrator